O Nas

 

Firma Oppenheim Enterprise działa na rynku pośrednictwa kredytowego nieprzerwanie od 1993 roku.

Pomimo, że jesteśmy i byliśmy firmą lokalną, możemy poszczycić się bardzo znaczącym dorobkiem w kwestii przeprowadzonych transakcji.

Mamy na koncie bezpośredni udział w udzieleniu kredytów na ponad 1 mld zł, z czego ok. 700 mln zł – to łączny wolumen kredytów hipotecznych, w których skutecznie pośredniczyliśmy. Nasze usługi opieramy przede wszystkim na doświadczeniu, wiedzy doradców kredytowych a także twórcy i współwłaściciela Oppenheim Enterprise – Krzysztofa Oppenheim.


W okresie ponad 23 lat działalności nasze biura odwiedziło sporo ponad 100 000 mieszkańców stolicy, co czyni nas w wielu kręgach firmą     na pewno bardzo dobrze rozpoznawalną, mimo braku agresywnej i wszechobecnej reklamy stosowanej przez wiele firm z tej branży.

Co odróżnia nas od konkurencji?

  • koncentrujemy się wyłącznie na problemie, z którym zgłosi się nasz potencjalny klient. Nie staramy się zarabiać na tzw. sprzedaży wiązanej: klientom, którzy poszukują kredytu nie oferujemy dodatkowo żadnych funduszy inwestycyjnych, ani też innych „instrumentów finansowych”.

  • jesteśmy w 100% niezależnym doradcą finansowym, nie związanym kapitałowo z żadnym bankiem, którego ofertę sprzedajemy. Pozwala nam to na dobór ofert banków zawsze zgodnie z interesem klienta.

  • często stosujemy rozwiązania eksperckie, na co pozwala nasza wiedza oraz świetne kontakty w wielu bankach,
    z którymi czasem współpracujemy od kilkunastu lat, lub nawet dłużej.