Kredyty

Kredyty hipoteczne

Kredytami hipotecznymi zajmujemy się nieprzerwanie od 1998 roku, czyli od początku, kiedy ten produkt pojawił się w bankach w Polsce. Przez dość długi czas uczestniczyłem także - jako ekspert zewnętrzny we współpracy z bankami - w tworzeniu odpowiednich procedur, w zakresie kredytów hipotecznych. Jeśli są Państwo zainteresowani kredytem hipotecznym, szukając partnera posiadającego stosowną wiedzę i doświadczenie, który zapewni Państwu bezpieczeństwo transakcji, zapraszam do mojej Kancelarii.

Kredyty dla przedsiębiorców

Kredyty dla podmiotów gospodarczych to wybitnie niewdzięczna dziedzina.Zazwyczaj trudno jest na początku określić, jaka jest szansa na skuteczne pozyskanie finansowania. Dlatego też, nie każdej sprawy możemy się podjąć. W skutecznym działaniu bardzo nam pomaga wieloletnia praktyka i znajomość banków niemal „od podszewki”. Jeśli więc widzę, że dana sprawa słabo rokuje – przedstawiam taką opinię klientowi po wstępnej analizie.

Kredyty dla deweloperów

Skuteczne przeprowadzenie transakcji sfinansowania inwestycji deweloperskiej wymaga nie tylko przygotowania dokumentacji do kredytu we właściwy sposób. Zdecydowanie ważniejsze jest dobre rozpoznanie danego banku oraz możliwość konsultacji sprawy na odpowiednio wysokim poziomie. Taką właśnie usługę mogę zaoferować.W finansowaniu inwestycji mieszkaniowych biorę – skutecznie - udział od kilkunastu lat. Zainteresowanych deweloperów zapraszam do współpracy.

Restukturyzacja i oddłużanie

Nieumiejętność poradzenia sobie przez kredytobiorcę w sytuacji utraty płynności finansowej, może doprowadzić do bankructwa, lub co najmniej do bardzo dotkliwych strat. Powyższe dotyczy tak samo podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Nie życzę nikomu takiej sytuacji, ale jeśli ktoś z Państwa wpadnie w problemy związane z brakiem płynności – chętnie się sprawie przyjrzę. Wstępna analiza, prowadzona drogą mailową, jest bezpłatna.

NIERUCHOMOŚCI

Nieruchomości

Obrotem nieruchomościami zajmujemy się od blisko 20 lat. Obecnie w tej dziedzinie działamy głównie jako pośrednik przy sprzedaży (lub zakupie) mieszkań na rynku warszawskim. Gwarantujemy skuteczne działanie oraz stosunkowo niskie prowizje, zapewniając wysoki standard usług.

DORADZTWO PODATKOWE

Doradztwo podatkowe

Wśród kontrahentów, z którymi wiąże mnie stała współpraca, są także doskonali fachowcy z zakresu doradztwa podatkowego. Dla osób zainteresowanych pomocą specjalisty w tak ważnej i trudnej dziedzinie przygotowaliśmy specjalną ofertę: pierwsze spotkanie z doradcą podatkowym to koszt: 100 zł + VAT. Oferta obowiązuje do końca 2019 roku.